Прокат або купівля карнавального костюма - що вибрати?

Прокат або купівля карнавального костюма - що обрати?

Новий рік, 8 березня, 1 вересня, День вчителя ... Для багатьох це просто свята, а ось для батьків дошкільнят та школярів це справжнє випробування.  Підготувати дитину до виступу, вибрати образ, вивчити разом з ним слова, замовити подарунки, і, звичайно ж, не забути про карнавальний костюм.

І тут виникає питання «що краще, брати костюм напрокат або замовляти новий?».  Думки батьків розходяться, а ми спробуємо допомогти вам знайти правильну відповідь.

Оренда костюмів: плюси і мінуси

Багато батьків вважають за краще брати костюми напрокат.  А попит, як відомо, народжує пропозицію.  Тому в інтернеті ви можете зустріти десятки компаній, що пропонує послуги прокату.

Почнемо з їх плюсів:

 • На думку батьків, прокат - це економія коштів, адже оренда коштує дешевше нового наряду.

 • А ще це економія місця.  Після свята не доведеться шукати для костюма місце в шафі.

 • Багато компаній мають широкий асортимент нарядів, які дозволяють перевтілитися в будь-якого персонажа.

Але погоджуючись на оренду костюма, варто бути готовим до наступного:

 • Повна заставна вартість не повертається у разі псування костюма.  В результаті може вийти так, що ви купили підтриманий наряд за ціною нового.

 • Неможливість розслабитися.  Доведеться пояснити дитині, що на святі потрібно бути акуратним і думати не про веселощі або вивченою вірші, а про костюм.  Ніяких плям соку, зачіпок або зірваних гудзиків бути не повинно.  Доведеться напружитися і мамі, вибираючи режим прасування, щоб випадково не залишити слід від праски.

 • Обмежена розмірна сітка.  Є велика ймовірність взяти костюм або сильно впритул або, навпаки, завеликим на дитину.

 • Святкове завантаження і гігієна.  Як це пов'язано?  Дуже просто.  Прокат в період свят розписаний на кожен день.  В цьому випадку говорити про дотримання звичайної гігієни, своєчасне прання та догляд за виробом не доводиться.

Додамо від себе, що пару років тому компанія «Дитяча Мода «САШКА» пропонувала послуги прокату своїм клієнтам.  Але зваживши всі за і проти, ми відмовилися від цієї практики.

5 «за» на користь покупки карнавального костюма

Купівля карнавального костюма для дитини - це вигідно, практично і зручно.  Але про все докладніше:

1. Новий стан.  Наряд який раніше не надягали, колір збережений, тканина не пошкоджена.

2. Одна покупка - кілька заходів.  Костюм можна надіти на кілька свят і фотосесій.  Багатьом діткам подобається просто потім ходити по будинку в образі улюбленого героя.  Наприклад, м'які флісові комбінезони у вигляді звіряток можна використовувати в якості теплого домашнього одягу.

3. Потрібний розмір.  Крім широкої розмірної сітки, ми пропонуємо можливість виготовити костюм на замовлення під розміри дитини.

4. Вигода.  Не потрібно турбуватися про те, що наряд по непотрібності займе корисне місце в шафі.  Його можна продати через будь-який сервіс оголошень, повернувши частину витрачених грошей.

5. Радість молодшим діткам.  Якщо наряд зберіг хороший стан, його можна залишити для молодшого братика / сестрички.

Якщо ви вирішили купити карнавальний костюм, запропонуйте своїй дитині взяти участь у виборі.  На нашому сайті ви знайдете більше 150 моделей  для хлопчиків,  дівчаток та малюківбудь-якого свята і тематичної вечірки.  Багато костюмів, такі як відьмочкиснігуронькипірати, пошиті в різних фасонах і колірних рішеннях

Бажаємо вам захоплюючого вибору і приємних покупок!

 

 

 

 

Подарунок: підпишись на розсилку і візьми участь у розіграші!

  • ТМ ДИТЯЧА МОДА «САШКА» © 2022