Партнерам

Компанія «Дитяча Мода «САШКА» відома високою якістю одягу та комфортними умовами співробітництва. Ми працюємо з 2005 року і за цей час налагодили успішну співпрацю з багатьма навчальними закладами по всій Україні. Серед наших партнерів державні та приватні школи, ліцеї, дитячі садки. Хочете створити корпоративний стиль, який підкреслить імідж закладу, сподобається батьками та буде позитивно прийнятий дітьми? Запрошуємо вас до співпраці!


1. Обговорюємо деталі

Ви можете запропонувати свої варіанти форми, орієнтуватися на приклади, які подобаються або звернутися до нас, щоб створити нову колекцію. За потреби запропонуємо зустрічні рішення. Після затвердження всіх нюансів перейдемо до ескізу.

2. Створюємо ескіз

На цьому етапі до роботи підключається художник, який візуалізує вибрану форму. Варіантів ескізів може бути декілька. Згодом залишаємо один, затверджений вами. 


3. Підбираємо матеріал

Ми надішлемо вам зразки матеріалів, з яких ви оберете оптимальний для майбутнього замовлення. 


4. Шиємо тестовий зразок

Готовий виріб – наочне поєднання ідеї, ескізу та вибраного матеріалу. Якщо результат такий, яким ви його представляли, зразок затверджується, і ми переходимо до пошиття колекції.


5. Відшиваємо капсульну колекцію

Щоб ви були впевнені, що комплект відповідає побажанням, представник компанії може вирушити до будь-якої точки України для демонстрації готових виробів. 


6. Підписуємо договір

Тільки після затвердження всіх деталей співробітництва та зразків продукції переходимо до масового виробництва.

У вас є ідея нової шкільної форми, спортивного одягу чи карнавальних костюмів для дітей? Телефонуйте, і ми разом з вами втілимо її у життя!


ІНФО

Card image cap
Слідкуйте за нами в Instagram
Card image cap
Підписатися на розсилку

Подарунок: підпишись на розсилку і візьми участь у розіграші!

  • ТМ ДИТЯЧА МОДА «САШКА» © 2024