Догляд за виробами

ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ

СУШІННЯ - Найкраще сушити речі на повітрі, не піддаючи його прямому впливу сонячних променів.
ПРАСУВАННЯ – Дотримуйтесь температури прасування, вказаної на етикетці. Рекомендується гладити, коли речі ще трохи зволожені.
ДЖИНСОВА ТКАНИНА - Стирайте джинси, вивернувши їх на виворітний бік: так вони не втратять колір. Крім того, ви уникнете утворення білих плям у складках і згинах.

ТЕМПЕРАТУРА ПРАННЯ - Дотримуйтесь вказаної температури прання. Кольорові речі, які повинні пратись при 60⁰, можуть полиняти, якщо прати при 40⁰ або вручну.
ВІДБІЛЕННЯ - Перить у холодній воді з відбілювачем не більше години.
ВЕРХНІЙ ОДЯГ – Обов'язково зверніть увагу на вказаний на етикетці спосіб догляду за верхнім одягом – не кожну річ можна прати. Для виробів, які можна прати, покладіть у пральну машину тенісні м'ячі, щоб досягти рівномірного розподілу наповнювача. 
ТРИКОТАЖНІ ВИРОБИ З КРУПНОЮ В'ЯЗКОЮ повинні сушитися загорнутими у рушник і в горизонтальному положенні. Так вони збережуть початкову форму. 
ВІДДАВАЙТЕ ОДЯГ ДЛЯ ПОВТОРНОГО ВИКОРИСТАННЯ - Подаруйте речі, якими ви вже не користуєтеся, організаціям, які розподіляють їх серед потребуючих. Таким чином ви продовжите термін служби одягу та подбаєте про екологію.


Подарунок: підпишись на розсилку і візьми участь у розіграші!

  • ТМ ДИТЯЧА МОДА «САШКА» © 2024