• Жилет трикотажный для хлопчика  (синій)

Жилет трикотажный для хлопчика (синій)

  • Модель: МШФ-117
  • 450 грн

На складі
Таблиця розмірів


Трикотажний синій жилет для хлопчика – справжня знахідка для холодної пори року. Виріб можна надягати поверх сорочки без піджака, а можна використовувати у костюмі-трійці. У будь-якому випадку жилет добре доповнить шкільний костюм для хлопчика, додати образу елегантності, а дитині – тепла. Модель пошита із якісної тканини джерсі синього кольору. Доступні розміри: 116-146.

Трикотажний сірий жилет для хлопчика – справжня знахідка для холодної пори року. Виріб можна надягати поверх сорочки без піджака, а можна використовувати у костюмі-трійці. У будь-якому випадку жилет добре доповнить шкільний костюм для хлопчика, додати образу елегантності, а дитині – тепла. Модель пошита із якісної тканини джерсі кольору сірий меланж. Доступні розміри: 116-146.

Трикотажний сірий жилет для хлопчика – справжня знахідка для холодної пори року. Виріб можна надягати поверх сорочки без піджака, а можна використовувати у костюмі-трійці. У будь-якому випадку жилет добре доповнить шкільний костюм для хлопчика, додати образу елегантності, а дитині – тепла. Модель пошита із якісної тканини джерсі кольору сірий меланж. Доступні розміри: 116-146Пропонуємо замовити недорого з доставкою по Україні модний жилет для хлопчика, в якому він із задоволенням піде до школи.

Переваги трикотажного жилету:

• Акуратний фасон та нейтральний колір підходять практично до будь-якої сорочки

• V-подібний виріз відмінно поєднується, як коміром сорочки, так і з краваткою або метеликом.

• Низ виконаний у вигляді щільнішої смужки трикотажу, завдяки якій жилет впевнено сидить і не задирається.

Жилет стане ідеальним доповненням костюма-трійки, який можна вдягнути на урочистий захід.

За жилетом дуже просто доглядати. Він легко переносить часті прання, практично не меніться. З вечора бажано розмішувати його на плічка, щоб тканина розправлялася і не вимагала додаткового прасування. У такому жилеті вашій дитині буде комфортно, а вам спокійно за її тепло та охайний зовнішній вигляд.

Написати відгук

Рейтинг

Подарунок: підпишись на розсилку і візьми участь у розіграші!

  • ТМ ДИТЯЧА МОДА «САШКА» © 2022