Написати відгук

Рейтинг

Карнавальний костюм Санта Клаус

  • Модель: НГ-146
  • 1 250 грн

На складі
Таблиця розмірів


Милий, всіма впізнаваний маленький Санта - таким буде ваш хлопчисько на тематичному святі.  Будь це свято в дитячому садку, школі або домашній маскарад - казковий настрій забезпечено, як і загальна чарівна атмосфера.  У парі з подружкою Санти ваш малюк наповнить свято чарами! 

Пропонуємо замовити недорого з доставкою по Україні карнавальний костюм Санта Клаус, який буде доречний на будь-якому святі

 Наряд представлений у вигляді кофти, штанів, шапки і пояса. Є розміри: 98-104, 110-116, 122-128, 134-140.

Особливості костюму:

 • Кофта.  Пошита з червоного велюру.  Комір з гострими кінцями білого кольору, як манжети на рукавах і нижня частина виробу.  Ззаду на кофті зав'язки в області шиї.
 • Штани.  До коліна виконані з тієї ж тканини, що і кофта - червоного велюру.  Низ вироби з чорного стрейчевого матеріалу.  Перехід від червоного до чорного - за допомогою білої широкої смуги, так ще більш помітний вільний фасон верхньої частини штанів.
 • Шапка.  Червоний велюровий ковпак з вільно спадаючим кінчиком, обов'язково доповнений маленьким білим бубончіком.  У поснові виріб обрамлено широкою білою смугою.
Костюм доповнений чорним ременем з круглою металевою пряжкою - регулюється по талії.
  Наповнюйте новорічним настроєм будь-яке зимове торжество!  Ваша дитина буде впевнено себе почувати в нашому вбранні, а головне - йому буде комфортно, тепло і вільно.

Написати відгук

Рейтинг

Подарунок: підпишись на розсилку і візьми участь у розіграші!

  • ТМ ДИТЯЧА МОДА «САШКА» © 2024