Написати відгук

Рейтинг

Карнавальний костюм Ніндзяго (червоний)

  • Модель: НГ-128
  • 1 210 грн

На складі
Таблиця розмірів


Цілеспрямований, відважний і трохи впертий червоний ніндзя по імені Кай відомий нам по наборам і мультфільму LEGO NINJAGO.  Якщо саме цей герой загону Ніндзяго імпонує вашому хлопчику, запропонуйте йому перевтілитися у свого улюбленого персонажа.  Для цього ми підготували спеціальний костюм, який складається з штанів, кофти-кімоно, пояса і головного убору. 

Пропонуємо замовити недорого з доставкою по Україні карнавальний костюм Ніндзяго, який буде доречний на будь-якому святі

Костюм пошитий на хлопчиків зростанням 98-104, 110-116, 122-128 і 134-140.

Особливості костюма червоного ніндзя:

 • Штани.  Пошиті з чорного габардину, мають прямий крій.  В пояс вшита резинка.  Добре сідають на дитину і не ускладнюють рухів.
 • Кофта.  Зроблено за аналогією з японським кімоно.  Пошита з легкої чорної тканини.  Спереду відзнаку Ніндзяго у вигляді червоної аплікації.  Зав'язується червоним поясом.  Плечі доповнені об'ємними наплічниками, які імітують японські обладунки.
 • Головний убір виконаний у вигляді японської балаклави, яка закриває обличчя і залишає відкритими тільки очі.
Майстер стихії вогню - Червоний Ніндзя Кай завжди готовий прийти на допомогу друзям, боротися з ворогами і відстоювати справедливість.  У такому образі ваша дитина точно відчує себе справжнім героєм!

Написати відгук

Рейтинг

Подарунок: підпишись на розсилку і візьми участь у розіграші!

  • ТМ ДИТЯЧА МОДА «САШКА» © 2024