Написати відгук

Рейтинг

Карнавальний костюм Чупа Чупс (синій)

  • Модель: НГ-159
  • 1 210 грн

На складі
Таблиця розмірів


Створіть впізнаваний і яскравий образ для вашого малюка!  Ні у кого не виникне питань, ким убралася ваша дитина на свято - льодяники Чупа-чупс впізнають всі.  Ми постаралися максимально точно відтворити такого героя в представленому костюмі. 

Пропонуємо замовити недорого з доставкою по Україні карнавальний костюм Чупа Чупс, який буде доречний на будь-якому святі

Доступні розміри: 98-104, 110-116, 122-128.

Костюм складається з кофти, штанів і головного убору.

 · Кофта.  Широка, напівкруглої форми зі спеціальними прорізними рукавами.  Пошита з синього і блакитного атласу, оформлена стрічками жовтого кольору.  Внизу виріб на резинці, що дозволяє підтримувати повітряну форму кофти зверху.  Ззаду на шиї зав'язки.
 · Штани.  Виконано з легкої, але при цьому досить щільної тканини - габардин.  Виріб білого кольору, на поясі утримуються за рахунок резинки.
 · Головний убір.  Об'ємний капелюх нагадує за формою головний убір кухаря.  Обшитий м'якою велюрової тканиною жовтого кольору, по контуру - червоний, як і напис (повністю повторює логотип бренду).
         Досить цікавий і незвичайний наряд, в якому ваша дитина може постати на будь-якому костюмованому святі: тематичному святі в дитячому садку чи школі, Хеллоуїн, Новому році і т.д.  Нехай дитина веселитиметься від душі і зарядиться відмінним настроєм!

Написати відгук

Рейтинг

Подарунок: підпишись на розсилку і візьми участь у розіграші!

  • ТМ ДИТЯЧА МОДА «САШКА» © 2024