Карнавальний костюм Бджола - Оса

  • Модель: НГ-118
  • 570 грн

На складі
Таблиця розмірів


Яку роль може зіграти ваше малятко на святі, щоб повіяло літом?  Це не обов'язково тільки ароматні квіточки і нешкідливі метелики.  Яскрава, спритна, легка на підйом і трохи небезпечна - це може бути оса.  Цікавий варіант костюма складається з сукні і обруча.  Розміри представлені на зрост 92-98, 104, 110-116.

 • Сукня.  Пошита з флісовій тканини, має прямий крій.  Дуже легкий варіант - зав'язки передбачені на плічках, довжиною виріб вище коліна.  Забарвлення - як і належить для оси, чорно-жовта горизонтальна смужка.  Спереду сукня декорована аплікацією з великих ромашок, ззаду - двошарові крила, що нагадують стільники (з дрібної і крупної сітки).  На нижній частині вироби є фатінові рюші чорного і жовтого кольорів.

 • Обруч.  Чорного кольору.  З імітованими ріжками, на кінчиках яких пухнасті чорні помпони.  Розбавлений аксесуар чорно-жовтими стрічками.

Весняне, осіннє свято, новорічне тематичне свято, рольова сценка - костюм оси може стати в нагоді скрізь.  Головне, що ваша дитина буде відчувати себе в наряді комфортно, без проблем вживаючись я в роль.

Написати відгук

Рейтинг

Подарунок: підпишись на розсилку і візьми участь у розіграші!

  • ТМ ДИТЯЧА МОДА «САШКА» © 2021