• Карнавальний костюм Супер Кішка

Карнавальний костюм Супер Кішка

  • Модель: НГ-149
  • 850 грн

На складі
Таблиця розмірів


Котяча граціозність і спритність будуть яскравіше в новому костюмі Супер-Кішки. У вбранні немає жодної зайвої деталі - все максимально просто, але ефектно! Ми продумали всі моменти, щоб вашій дитині в костюмі було комфортно, і він відмінно відчував себе в новому образі.

Комбінезон з маскою доступний в наступних розмірах: 98-104, 110-116, 122-128, 134-140.

• Комбінезон.

Пошитий з велюру чорного кольору - настільки м'який, що дійсно по відчуттях схожий на котячу шерсть. Виріб відмінно тягнеться і дуже приємний до тіла, по всій спинці передбачена застібка-блискавка. Вгорі - невисокий комірець-стійка, на кожній ніжці внизу резинка - для кращої фіксації на стопі. Ще одне «котяче» відмінність - наявність хвостика ззаду, трохи загорнутого донизу.

• Маска.

Відразу йде з вушками, чорного кольору. Виконана з того ж матеріалу, що і комбінезон. Резіночка добре тримається, при цьому ніде не жме. Виріб відмінно доповнює образ супергероїні.

Не тільки хлопчаки можуть вживатися в роль суперменів. Дівчата теж можуть здійснювати подвиги, не змінюючи природописною жіночності. Образ Супер-Кішки - відмінна можливість ненадовго перевтілитися і відчути всю красу геройствування! Допомагайте дітям створювати настрій з нашими карнавальними костюмами.

Написати відгук

Рейтинг

Подарунок: підпишись на розсилку і візьми участь у розіграші!

  • ТМ ДИТЯЧА МОДА «САШКА» © 2021