Написати відгук

Рейтинг

Карнавальний костюм Подружка Джокера

  • Модель: НГ-154
  • 1 400 грн

На складі
Таблиця розмірів


Пустотлива, непосидюча і дуже харизматична - подружка Джокера не менше яскрава, ніж популярний бунтар.  Її потішний характер ідеально відображає оригінальне вбрання.  Ми пошили пишне платтячко для того, щоб дівчинці-Арлекіно було зручно і весело, і доповнили наряд стильним головним убором, манжетами і гетрами. 

Пропонуємо замовити недорого з доставкою по Україні  карнавальний костюм Подружка Джокера, який буде доречний на будь-якому святі

Наряд пошитий в розмірах 98-104, 110-116, 122-128, 134-140.

Детальніше про карнавальний костюм Подружки Джокера:

 • Сукня.  Картатий верх виконаний з легкої тканини, що тягнеться, в якій не буде жарко, і яку легко надягати.  Багатошарова спідниця складається з атласного під'юбника і двох шарів чорного і білого фатину.  Зав'язується на поясі атласними стрічками, вшитими в бокові шви.  Декороване червоними бубонами.  Короткі рукава виконані у формі ліхтариків.
 • Капелюшок.  Виконаний у формі мініатюрного ковпака в велику чорно-білу клітинку, закріпленого на обручі.  Тримається щільно, але не тисне.  Декорована фатином і червоним бубоном.
 • Аксесуари.  Комплект доповнюють велюрові гетри та манжети.  Обидва аксесуара доповнені картатим декором.
Роль Подружки Джокера ідеальний для Хеллоуїна, тематичного дня народження, Нового року і будь-якого костюмованого заходу.  Створіть озорний настрій з нашим яскравим і неординарним вбранням!

Написати відгук

Рейтинг

Подарунок: підпишись на розсилку і візьми участь у розіграші!

  • ТМ ДИТЯЧА МОДА «САШКА» © 2024