Написати відгук

Рейтинг

Карнавальний костюм Піратка-розбійниця

  • Модель: НГ-34д
  • 700 грн

На складі
Таблиця розмірів


Ваша дівчинка любить море, фільми про піратів або розбійників і активні ігри?  Як все це поєднати?  Можна організувати піратську вечірку на день народження або Новий рік, придумати квести і влаштувати справжні пригоди!  А для того, щоб ваша дитина повністю занурилась в атмосферу піратського торжества, пропонуємо стильний костюм пірата, який складається з сорочки, штанів і аксесуарів. 

Пропонуємо замовити недорого з доставкою по Україні карнавальний костюм Піратка-розбійниця, який буде доречний на будь-якому святі

Вбрання пошито на зріст 92-98, 104 см.

Особливості карнавального костюма:

 • Рубаха.  Пошита з легкої креп-тканини з принтом.  Візерунок поєднує в собі орнаменти, квіти і абстракцію.  Пройма окантована атласною стрічкою, яка зав'язується спереду.  Прямі рукава закінчуються резинками.
 • Штани.  Пошиті з чорної (синьої, коричневої) плащевої тканини.  Довжина - по коліно.  В пояс і штанини вшиті резинки
 • Аксесуари.  Костюм піратки доповнений світло-зеленим (жовтим, блакитним) атласним поясом, в тон йому косинкою з аплікацією Веселого Роджера і короткими гетрами зі шкірозамінника.  Вони надягають під коліно, фіксуються ззаду гумками.  Штанини при цьому заправляються в гетри.  Костюм доповнений також пов'язкою на око.
Карнавальний костюм піратки-розбійниці допоможе вашій дитині перевтілитися в яскравий і запам'ятовується образ, який точно вразить оточуючих.

Написати відгук

Рейтинг

Подарунок: підпишись на розсилку і візьми участь у розіграші!

  • ТМ ДИТЯЧА МОДА «САШКА» © 2024