Написати відгук

Рейтинг

Карнавальний костюм Мисливець за привидами

  • Модель: НГ-174д
  • 1 650 грн

На складі
Таблиця розмірів


Хто здатний протистояти потойбічним силам?  Звичайно ж, мисливець за привидами.  Ваш малюк може приєднатися до команди сміливих і відчайдушних героїв - взятися за старанне розслідування паранормальних явищ на будь-якій урочистості.  З запропонованим нарядом дитина стане одним з самих оригінальних та цікавих персонажів - буде виглядати незвично і відчувати себе максимально вільно.  

Пропонуємо замовити недорого з доставкою по Україні карнавальний костюм Мисливець за привидами, який буде доречний на будь-якому святі

До замовлення пропонуються наступні розміри: 98-104, 110-116, 122-128, 134-140, 146-152.

Наш костюм складається з комбінезона з поясом і рюкзака з пістолетом-бластером:

· Комбінезон.  Виконаний з тканного матеріалу бежевого кольору, спереду на блискавці.  Є відкладний комір з гострими кінцями.  На лівому плечі - відома всім емблемка з перекресленим привидом, спереду в області грудей з лівого боку чорний значок.
· Ремінь.  Доповнює загальний образ.  Виріб регулюється по талії, темно-зеленого кольору.  Спереду передбачена пластмасова пряжка із засувкою, з якої легко впорається кожна дитина.
· Рюкзак.  Імітація набору з інструментами для мисливця в чорному кольорі.  Ззаду є невеликі лямки.  Рюкзак доповнений імітацією пістолета-бластера.
Кожен елемент вбрання надає йому реалістичності.  Костюм мисливця за привидами стане відмінним для вечірок.  Подаруйте своїй дитині можливість фантазувати, перевтілюватися, геройствувати.  Ці моменти - найцінніші і запам'ятовуються!

Написати відгук

Рейтинг

Подарунок: підпишись на розсилку і візьми участь у розіграші!

  • ТМ ДИТЯЧА МОДА «САШКА» © 2024