• Карнавальний аксесуар Плащ  Герди

Написати відгук

Рейтинг

Карнавальний аксесуар Плащ Герди

  • Модель: НГ-190
  • 900 грн

На складі
Таблиця розмірів


Найвідважніша казкова дівчинка Герда полюбилася дітям та дорослим завдяки своїй відвагі, готовності прийти на допомогу та вмінню дружити. Роль Герди на будь-якому ранку або виставі завжди відповідальна, але при цьому неймовірно красива і чарівна. А щоб втілити в життя персонаж Герди, ми підготували аксесуар, що відповідає європейському вбранню кінця XIX століття.

Пропонуємо замовити недорого з доставкою по Україні карнавальний аксесуар Плащ Герды, який буде доречний на будь-якому святі

Аксесуар доступний у розмірах 98-104, 110-116, 122-128, 134-140.

Також ви можете замовити повноцінний карнавальний костюм Герди за посиланням: https://dm-sashka.com.ua/karnavalnie-kostumy/devochkam2/karnavalnij-kostjum-gerda

Особливості вбрання:

  • Накидка. Пошита з червоної велюрової тканини у вигляді плаща з капюшоном. Накидається на плечі та зав'язується під шиєю тонкою стрічкою з бубонами. Плащ декорований штучним білим хутром.
  • Аксесуари. Костюм доповнений важливими аксесуарами, які не дають Герді замерзнути – муфточкою та гетрами. Вони, як і плащ, пошиті з червоного велюру та декоровані штучним хутром.

Карнавальний аксесуар Плащ Герди поєднує в собі лаконічність та увагу до деталей. Він чудово виглядає на дитині і допомагає поринути у казку. 

Написати відгук

Рейтинг

Подарунок: підпишись на розсилку і візьми участь у розіграші!

  • ТМ ДИТЯЧА МОДА «САШКА» © 2024