• Темно-синій класичний жилет для хлопчика

Темно-синій класичний жилет для хлопчика

  • Модель: МШФ-105
  • 520 грн

На складі
Таблиця розмірів


    Темно-синій класичний жилет може перетворити будь-якого непосидю на справжнього джентльмена. Як шкільна форма жилет для хлопчика – відмінне рішення для будь-якої пори року. Восени та навесні його можна надіти з легкою сорочкою, а взимку поєднувати з піджаком та використовувати у костюмі-трійці. Модель пошита в розмірах 116-176 і підходить як першокласникам, так і учням старших класів. Темно-синій класичний жилет може перетворити будь-якого непосидю на справжнього джентльмена. Як шкільна форма жилет для хлопчика – відмінне рішення для будь-якої пори року. Восени та навесні його можна надіти з легкою сорочкою, а взимку поєднувати з піджаком та використовувати у костюмі-трійці. Модель пошита в розмірах 116-146 і підходить як першокласникам, так і учням 5-6 класів.

Темно-синій класичний жилет може перетворити будь-якого непосидю на справжнього джентльмена. Як шкільна форма жилет для хлопчика – відмінне рішення для будь-якої пори року. Восени та навесні його можна надіти з легкою сорочкою, а взимку поєднувати з піджаком та використовувати у костюмі-трійці. Модель пошита в розмірах 116-146 і підходить як першокласникам, так і учням 5-6 класіПропонуємо замовити недорого з доставкою по Україні модний жилет для хлопчика, в якому він із задоволенням піде до школи.

 Темно-синій класичний жилет може перетворити будь-якого непосидю на справжнього джентльмена. Як шкільна форма жилет для хлопчика – відмінне рішення для будь-якої пори року. Восени та навесні його можна надіти з легкою сорочкою, а взимку поєднувати з піджаком та використовувати у костюмі-трійці. Модель пошита в розмірах 116-146 і підходить як першокласникам, так і учням 5-6 класівТемно-синій класичний жилет може перетворити будь-якого непосидю на справжнього джентльмена. Як шкільна форма жилет для хлопчика – відмінне рішення для будь-якої пори року. Восени та навесні його можна надіти з легкою сорочкою, а взимку поєднувати з піджаком та використовувати у костюмі-трійці. Модель пошита в розмірах 116-146 і підходить як першокласникам, так і учням 5-6 класівОсобливості класичного жилета:

• Пошитий з костюмної тканини, яка поєднує легкість та немаркість.

• Має V-подібний виріз, за рахунок чого відмінно підходить до краватки або метелика.

• Застібається на маленькі ґудзички.

• По поличках та спинці зроблені вертикальні рельєфи для покращення посадки.

• Спереду модель доповнена двома кишенями з обтачкою.

• Всередині пришита гладка підкладка.

Жилет стане ідеальним доповненням костюма-трійки, який можна вдягнути на урочистий захід.  

Якщо планується використання жилета без піджака, штани не обов'язково підбирати тон верхнього одягу. Вони можуть бути як темнішими, так і світлішими за жилет. Найбільш вдалі кольори для сорочки у цьому випадку – білий та блакитний. Створити стильний образ свого хлопчика для школи легко з одягом від DM SASHKA.Темно-синій класичний жилет може перетворити будь-якого непосидю на справжнього джентльмена. Як шкільна форма жилет для хлопчика – відмінне рішення для будь-якої пори року. Восени та навесні його можна надіти з легкою сорочкою, а взимку поєднувати з піджаком та використовувати у костюмі-трійці. Модель пошита в розмірах 116-146 і підходить як першокласникам, так і учням 5-6 класів.

Темно-синій класичний жилет може перетворити будь-якого непосидю на справжнього джентльмена. Як шкільна форма жилет для хлопчика – відмінне рішення для будь-якої пори року. Восени та навесні його можна надіти з легкою сорочкою, а взимку поєднувати з піджаком та використовувати у костюмі-трійці. Модель пошита в розмірах 116-146 і підходить як першокласникам, так і учням 5-6 класів Темно-синій класичний жилет може перетворити будь-якого непосидю на справжнього джентльмена. Як шкільна форма жилет для хлопчика – відмінне рішення для будь-якої пори року. Восени та навесні його можна надіти з легкою сорочкою, а взимку поєднувати з піджаком та використовувати у костюмі-трійці. Модель пошита в розмірах 116-146 і підходить як першокласникам, так і учням 5-6 класів.

Написати відгук

Рейтинг

Подарунок: підпишись на розсилку і візьми участь у розіграші!

  • ТМ ДИТЯЧА МОДА «САШКА» © 2022